O NAS

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście, oraz realne zaangażowanie to tylko niektóre powody dla których coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna z nami współpracę.  

Rzetelnie prowadzona dokumentacja księgowa, dobra komunikacja, szybkie rozwiązywanie problemów to wybrane aspekty, które decydują o prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju firmy. To też cechy, którymi zdobywamy zaufanie przedsiębiorców od wielu lat.

 

Posiadamy ubezpieczenie o odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług księgowych, zabezpieczając interesy naszych Klientów.  
Dotychczas nie zaistniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia a działalność gospodarczą prowadzimy od 2008 roku

 

Doświadczenie

Nasze biuro rachunkowe od ponad 12 lat zapewnia profesjonalne usługi księgowe dla firm z Rybnika i okolic.

Zakres

Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności oraz formie prawnej..

Kompetencje

Działamy na podstawie Certyfikatu Ministra Finansów nr 21799/2008 uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zespół

Pracujemy dla Państwa w małym, profesjonalnym zespole. Utrzymujemy bezpośredni kontakt z każdym Klientem. 

Ubezpieczenie

Posiadamy ubezpieczenie o odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług księgowych, zabezpieczając interesy naszych Klientów.  

Wiedza

Dzięki stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji, możemy zapewnić usługi księgowe wysokiej jakości, z zachowaniem poufności i najwyższych standardów.

Opinie naszych klientów